MÍSTO

Jen málo bytových projektů může nabídnout to, čím se pyšní Rezidence Slepá. Umístění v uzavřeném a chráněném intravilánu s majestátními letitými lípami a zelení zaručuje klidné, bezpečné a vysoce komfortní místo pro život. To vše jen několik minut od centra města.

Projekt

Dětské hřište

Představte si, jak si vaše děti hrají za domem na vlastním uzavřeném hřišti a vy je jen tu a tam zkontrolujete. V případě Rezidence Slepá je to prostá realita. Dětské hřiště bude vybaveno řadou aktrací, které vaše ratolesti jen tak neomrzí. Zatímco si budou hrát, vy můžete odpočívat na lavičkách v příjemném stínu lip.

Dětské hřiště

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ

Stačí obout kecky, protáhnout se, sjet výtahem do přízemí a během několika minut se můžete věnovat své oblíbené sportovní aktivitě. Nezáleží na tom zda zvolíte basketbal, tenis či odbíjenou, multifunkční povrch hřiště vyhoví každému z těchto sportů.

Tenisový kurt

Často kladené dotazy

JAKÁ BUDE DORPAVNÍ DOSTUPNOST D1 OD REZIDENCE?

Díky své poloze v blízkosti hlavních dopravních tahů je dopravní dostupnost Rezidence Slepá vynikající. Ve směru na Prahu stačí zamířit po ulici Merhautova směr Lesná a před Lesnou odbočit na Velký městský okruh. Pak porkačovat přes Královopolské tunely, Žabovřeskou, Hlinky, Pisárecký tunel a Jihlavskou, až na D1. Za cca 10 minut jste venku z Brna. Ve směru na Olomouc stačí zamířit po ulici Zábrdovická směrem na Starou osadu, odbočit na Gajdošovu a pohodlně pokračovat až na D1. Cesta na kraj Brna trvá rovněž cca 10 minut. 

Je areál ve kterém se nachází Rezidence volně dostupný?

Areál bude přístupný pro pěší veřejnost i vozidla pouze z ulice Slepá. Pro regulaci vjezdu vozidel bude u vjezdu do areálu na ulici Slepá umístěna dálkově ovládaná vjezdová zábrana – výsuvný sloupek. Ze všech ostatních stran se objekt nachází v uzavřeném intravilánu a zaručuje tak maximální možnou míru soukromí pro jeho obyvatele.

Je možné provádět KLIENTSKÉ změnY v projektu?

Klientské změny v projektu jsou možné pouze do 31. 3. 2016. Je možné si objednat i nadstandardní vybavení. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 • Začátek výstavby

  Stavební práce byly zahájeny v říjnu 2015. V současné době (květen 2016) probíhá výstavba 6. NP - bytové jednotky 1+kk - 4+kk.

 • Dokončení hrubé stavby 07/2016

  Hrubá stavba bude dokonečna do konce července 2016

 • Dokončení stavby 1Q/2017

  Kompletní dokončení stavby a její kolaudace.

Standardy projektu

 • svislé konstrukce – železobetonový skelet, keramické zdivo doplněné izolantem pro požadované fyzikální vlastnosti
 • vnitřní nenosné příčky jsou zděné (budou dvojitě opláštěny)
 • mezibytové příčky – železobetonové monolitické, zděné systémové s požadovanými fyzikálními vlastnostmi
 • vodorovné konstrukce – železobetonové monolitické konstrukce
 • hlavní schodiště – železobetonové, prefabrikát uložený na akusticky tlumících prvcích
 • hliníková okna, balkónové dveře a prosklené stěny (výrobce Shüco), zasklené izolačním trojsklem, součástí jsou předokenní, elektrické žaluzie
 • bytový dům má jako zdroj tepla výměníkovou a centrální stanici, napojenou na dálkový horkovod, spotřeba tepla každé bytové jednotky bude měřena samostatně
 • Za příplatek v případě zájmu centrální klimatizace

Energetická náročnost budovy

Energetická třída

 

Jak bude probíhat financování Vašeho bytu?

230000 Kč

Rezervační poplatek

50 %

ceny bytu při zápisu nemovitosti do K.N. (minus rezervační poplatek)

45 %

ceny bytu po kolaudaci nemovitosti

5 %

ceny bytu při fyzickém předání