Brno jako na dlani! V klidné lokalitě Černých polí, pouhých 100 m od zastávky tramvaje. Perfektní občanská vybavenost a do centra, co by kamenem dohodil. A na procházku můžete zajít do nedalekých Lužánek.

scrollujte pro více informací

Park Lužánky

Lužánky jsou nejvýznamnějším brněnským městským parkem. Park se nachází v městské části Brno-střed, jeho rozloha činí přibližně 22 hektarů. Jde o nejstarší pro veřejnost otevřený městský park v ČR, prohlášený též za kulturní památku České republiky. Lužánky jsou od Rezidence Slepá vzdáleny cca 900 m.

Vila Tugendhat

Vila manželů Grety a Fritze Tugendhatových z let 1929 – 1930, navržená architektem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury. Jako jediná památka moderní architektury v České republice je zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

V letech 2010 – 2012 prošla vila Tugendhat celkovou památkovou obnovou a restaurací. Stavba i s přilehlou zahradou byly restaurovány do podoby v době jejího dokončení v roce 1930. Interiéry jsou vybaveny exaktními replikami původního mobiliáře. Vila je od Rezidence Slepá vzdálená cca 600 m.

Sportovní centrum Balkán

Přijďte navštívit Bowling v Brně se šesti bowlingovými dráhami a úžasným osvětlením, třemi kulečníkovými stoly, šipkovým automatem a fotbálkem pro zpestření zábavy. Centrum nabízí široké spektrum vyžití od bowlingu přes squash, hot jógu, laser game a kulečník až po stolní fotbálek. Sportovní centrum Balkán je v bezprostřední blízkosti Rezidence Slepá.

Schreberovy zahrádky

Schreberovy zahrádky je malebný nově opravený park na přibližném trojúhelníku mezi ulicemi Lesnická, Jugoslávská a Volejníkova. Kromě venkovních fitness prvků je na něm i velké dětské hřiště s bohatým vyžitím pro vaše nejmilejší stejně jako Hrádek plný hrátek,  dětská kavárna s pohádkovou atmosférou a venkovním posezením. Schreberovy zahrádky jsou od Rezidence Slepá vzdáleny cca 400 m.

TJ Sokol Brno II

Areál Tělovýchovné jednotky Sokol Brno II je v těsném sousedství s Rezidencí Slepá (je rovněž součástí uzavřeného areálu Rezidence). 

106 členů jednoty je zařazeno do čtyř oddílů, které ke svým činnostem využívají nově zrekonstruovanou tělocvičnu a veškeré zázemí.

Volnočasové aktivity jsou utužovány ve dvorním traktu areálu, tzv. pod „pergolou“, což je stavba, která vzniká průběžně svépomocí a slouží bratrům a sestrám k různým společenským setkáním.

Dětská nemocnice

Dětská nemocnice se nachází pouhých 300 metrů od Rezidence Slepá a poskytuje komplexní špičkovou zdravotní péči pro dětské pacienty.

Máte dotaz? Napište nám nebo zavolejte.
Rádi vám poradíme.

Uchvátila vás Rezidence Slepá? Nechte si zaslat aktuální informace e-mailem.